PASLANMAZ ÇELİK RULO


Paslanmaz çelik rulo korozyon direnciyle dikkat çeker ve diğer birçok uygulama arasında gıda işleme ve çatal bıçak takımı için yaygın olarak kullanılır. Paslanmaz çelik, normal çeliğin yaptığı gibi kolayca paslanmaz veya suyla lekelenmez. Bununla birlikte, düşük oksijenli, yüksek tuzluluk oranına sahip veya zayıf hava sirkülasyonu ortamlarında leke tutmaz. Alaşımın dayanması gereken ortama uygun paslanmaz çelikten çeşitli kaliteler ve yüzey cilaları vardır. Hem çelik özelliklerinin hem de korozyon direncinin gerekli olduğu yerlerde paslanmaz çelik kullanılır. Korozyona ve lekelenmeye karşı direnci, az bakım gerektirmesi ve tanıdık parlaklığı sayesinde birçok uygulama için ideal bir malzemedir. Alaşım tencere, çatal bıçak takımı, ev eşyaları, cerrahi aletler, büyük aletler, endüstriyel ekipmanlar (örneğin, şeker rafinerilerinde) ve büyük binalarda otomotiv ve havacılık yapı alaşımı ve inşaat malzemesi olarak kullanılmak üzere rulo ve levhalar halinde öğütülür. Portakal suyunu ve diğer yiyecekleri taşımak için kullanılan depolama tankları ve tankerler korozyon direncinden dolayı genellikle paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu aynı zamanda ticari mutfaklarda ve gıda işleme tesislerinde kullanılmasını da etkiler, çünkü buharla temizlenebilir ve sterilize edilebilir ve boyaya veya başka yüzey işlemlerine gereksinim duymamaktadır.

Bu ürünlerden biri, ürün seçeneklerinin eksiksiz bir tamamlayıcısıyla birlikte, çeşitli endüstrilerin ve uygulamaların zorlu gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış hassas yarık paslanmaz çelik bobindir.

Paslanmaz çelik rulolarımızın özellikleri ve faydaları aşağıdaki gibidir:

Kalite

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi, kapsamlı ISO 9001 2015 akreditasyonumuzun özelliklerine sıkı sıkıya bağlı olarak paslanmaz çelik rulo tedarik edilmektedir. Malzemelerimiz en iyi şöhreti olan fabrikalardan temin edilmektedir ve her şeyin kesinlikle amaca uygun olması garanti edilmektedir. Uzun yıllara dayanan başarılı, pratik deneyimimiz, her seferinde profesyonel talepleri karşılayan ürünler sunmak için gittikçe büyüyen bir ünün sonucudur.

Çok Yönlülük

Metal sınıfından, ebattan, formdan ve yüzey kaplamasından özelleştirilebilir seçeneklerin tamamı seçilebilir. Ismarlama siparişleri yerine getirme konusunda uzmanız ve gerektiğinde isteğe göre özel olarak paslanmaz çelik rulo üretebiliriz. Bobinlerimiz, catering ve sağlık hizmetlerinden otomobil üretimi ve paslanmaz çelik bantlama uygulamalarına kadar endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Emniyet

Eşsiz güvenli kenar işlemimiz, paslanmaz çelik ruloyu korur, böylece koruyucu eldiven kullanmanıza gerek kalmaz. Bobinler, bobinin kullanıldığı her yerde, taşımacılığın kolay ve güvenli bir şekilde sağlanmasını sağlamak için hafiftir.

Çok çeşitli paslanmaz çelik rulo çeşitleri mevcuttur ve kalifiye teknik ekibimiz elimizdeki mevcut iş için doğru malzemeyi seçmeye yardımcı olma konusunda deneyimlidir. Kullanılabilir türler:

  • Travers sargılı bobinler
  • Gözleme bobinleri
  • Paslanmaz çelik şerit (ısmarlama uzunlukta kesilmiş)
  • Bantlama

0.30mm ile 50 mm arasında ki kalınlıkta her ebatta paslanmaz çelik rulo temin edebiliriz..