PASLANMAZ ÇELİK RULO


Paslanmaz Çelik Rulo, özellikle gıda işleme ve çatal-bıçak takımı gibi birçok uygulama için yaygın olarak kullanılan, korozyon direnci ile dikkat çeken bir üründür. Paslanmaz çelik, normal çelik gibi kolayca paslanmaz veya su lekesi yapmaz. Ancak, düşük oksijen seviyelerine, yüksek tuzluluk oranına veya zayıf hava sirkülasyonuna sahip ortamlarda leke tutmaz. Çeşitli kaliteler ve yüzey cilalarına sahip paslanmaz çelik, ortama dayanma gereksinimlerine uygun olarak seçilebilir. Paslanmaz çelik, hem mukavemet hem de korozyon direnci gerektiren yerlerde sıklıkla kullanılır. Korozyona ve lekelenmeye karşı dayanıklılığı, az bakım gerektirmesi ve tanıdık parlaklığı nedeniyle birçok uygulama için ideal bir malzemedir. Paslanmaz çelik rulo ve levhalar, mutfak eşyaları, çatal-bıçak takımı, ev aletleri, cerrahi aletler, büyük makineler, endüstriyel ekipmanlar (örneğin, şeker fabrikalarında kullanılanlar) ve büyük bina yapıları gibi birçok alanda kullanılır. Ayrıca, portakal suyu ve diğer gıdaları taşımak için kullanılan depolama tankları ve tankerler, korozyon direnci nedeniyle genellikle paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu, ticari mutfaklarda ve gıda işleme tesislerinde kullanılmasını da etkiler, çünkü buharla temizlenebilir ve sterilize edilebilir ve boyaya veya diğer yüzey işlemlerine ihtiyaç duymaz.

Bu ürünlerden biri, çeşitli endüstrilerin ve uygulamaların zorlu gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış hassas yarık paslanmaz çelik bobinlerdir.

Paslanmaz çelik rulolarımızın özellikleri ve faydaları şunlardır:

Kalite

Tüm ürünlerimiz gibi, kapsamlı ISO 9001:2015 akreditasyonumuza sıkı sıkıya bağlı olarak paslanmaz çelik rulo sağlanmaktadır. Malzemelerimiz en yüksek kalitede fabrikalardan temin edilmekte ve her şeyin kesinlikle amaca uygun olması garanti edilmektedir. Uzun yıllara dayanan başarılı, pratik deneyimimiz, her seferinde profesyonel talepleri karşılayan ürünler sunmak için gittikçe büyüyen bir ünün sonucudur.

Çok Yönlülük

Metal sınıfı, boyut, şekil ve yüzey kaplaması dahil olmak üzere özelleştirilebilir seçeneklerin tamamı seçilebilir. Özel siparişleri yerine getirme konusunda uzmanız ve ihtiyaca göre özel paslanmaz çelik rulo üretebiliriz. Bobinlerimiz, yiyecek hizmetleri ve sağlık hizmetlerinden otomobil üretimine ve paslanmaz çelik bantlama uygulamalarına kadar birçok endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır.

Güvenlik

Eşsiz güvenli kenar işleme yöntemimiz, paslanmaz çelik rulonuzu korur, böylece koruyucu eldiven kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır. Bobinler, kullanıldıkları her yerde taşıması kolay ve güvenli bir şekilde sağlanır.

Çeşitli paslanmaz çelik rulo türleri mevcuttur ve kalifiye teknik ekibimiz elimizdeki mevcut iş için doğru malzemeyi seçmeye yardımcı olma konusunda deneyime sahiptir. Kullanılabilir türler:

  • Travers sargılı bobinler
  • Gözleme bobinleri
  • Paslanmaz çelik şeritler (özel uzunluklarda kesilmiş)
  • Bantlama

0.30mm ile 50 mm arasında ki kalınlıkta her ebatta paslanmaz çelik rulo temin edebiliriz..