HAKKIMIZDA

ARMİN PASLANMAZ HAKKINDA

Armin Paslanmaz Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş, Türkiye’de faaliyet ve operasyonlarına devam eden güçlü bir paslanmaz çelik firmasıdır.  Merkezi İstanbul’da bulunan Armin Paslanmaz; otomotiv sektöründen, beyaz eşya, konteyner, endüstriyel makine, inşaat, petrol ve gaz endüstrileri gibi bir çok farklı sektör için geniş yelpazede katma değerli paslanmaz çelik sac ve boru ürünleri tedarik etmektedir.

Paydaşlarımız için değer yaratmak Armin Paslanmaz için bir önceliktir. Bu bağlamda güvenlik ve güvenilirlik değer kavramımızın temel taşlarını oluşturmaktadır. İş yeri, çalışan güvenliği en önemli temel değerlerimiz arasındadır. Bu bağlamda hedeflerimize sıkı sıkıya bağlı kalmaya devam etmekteyiz: Sektör açısından yaptığımız gelişmeler ve sektöre getirdiğimiz rekabetten de gurur duymaktayız.

Armin Paslanmaz’da her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını mümkün olan en ekonomik şekilde karşılamaya özen göstermekteyiz. Şirketimizin uzun vadeli başarısını sağlamak için işimizin tüm yönlerine stratejik bir bakış açısıyla yaklaşmaktayız. Armin Paslanmaz’da çalışanlara değer yaratan, inovasyonu yönlendiren ve değişimi ateşleyen çözümleri belirlemek için yapısal bir yol oluşturduk. Geçici maliyet kesintilerine değil işimizde sürdürülebilir iyileştirmeleri ön planda tutmaktayız. Armin Paslanmaz olarak siz değerli müşterilerimiz için sağlamış olduğumuz ürünler gündelik hayatı daha güvenli, daha kolay ve iyi hale getirmektedir. Gelişmekte olan sektörlerin başın da gelen paslanmaz çelik,  alanında çelik sektörünün sınırsız olanaklarını siz değerli müşterilerimize ulaştırmaya devam edeceğiz.