HAKKIMIZDA

ARMİN PASLANMAZ HAKKINDA

Armin Paslanmaz Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş, Türkiye'de faaliyet gösteren güçlü bir paslanmaz çelik firmasıdır. İstanbul merkezli olan Armin Paslanmaz, otomotiv sektöründen beyaz eşya, konteyner, endüstriyel makine, inşaat, petrol ve gaz endüstrileri gibi birçok farklı sektör için geniş bir yelpazede katma değerli paslanmaz çelik sac ve boru ürünleri tedarik etmektedir.

Armin Paslanmaz için paydaşlarımıza değer yaratmak önceliklidir. Bu bağlamda güvenlik ve güvenilirlik, temel değerlerimizin önemli bir parçasını oluşturur. İş yeri güvenliği ve çalışan güvenliği, öncelikli değerlerimiz arasında yer almaktadır. Bu nedenle sektördeki gelişmeleri ve rekabeti şekillendirmekten gurur duyuyoruz.

Armin Paslanmaz'da her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını en ekonomik şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz. Şirketimizin uzun vadeli başarısını sağlamak için işimizin tüm yönlerine stratejik bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. Armin Paslanmaz'da çalışanlar için değer yaratıcı, inovasyonu teşvik eden ve değişimi destekleyen çözümleri belirlemek için yapısal bir yaklaşım benimsiyoruz. Geçici maliyet azaltmalarından ziyade işimizde sürdürülebilir iyileştirmelere odaklanıyoruz. Armin Paslanmaz olarak, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürünlerle günlük yaşamı daha güvenli, daha kolay ve daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz. Gelişmekte olan sektörlerdeki sınırsız potansiyelini, paslanmaz çelik sektörünün lideri olarak siz değerli müşterilerimize ulaştırmaya devam edeceğiz."