PASLANMAZ ÇELİK ÇUBUK

Paslanmaz çelik yassı çubuk, paslanmaz çelik altıgen çubuk, paslanmaz çelik yuvarlak çubuk ve paslanmaz çelik kare çubuk dahil olmak üzere büyük bir 304 ve 316 paslanmaz çelik çubuk stoğumuz bulunmaktadır. Hızlı ürün teslimatı için büyük veya küçük siparişleri verimli bir şekilde Armin Paslanmaz olarak karşılamaktayız.

Paslanmaz çelik çubukların, herhangi bir imalat endüstrisinin temel unsurlarından biri olduğu veya makineye bağlı herhangi bir işle ilgili olduğu sürece kesin olarak söylenebilir. Çok yönlü uygulamaları nedeniyle, Paslanmaz Çelik çubuklar, gemi yapımı, savunma endüstrisi, otomotiv, tekstil, kağıt, imalat, çimento, ağır toprak taşıma ekipmanları ve inşaat gibi çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır.

Çelik çubuklar genellikle yassı, yuvarlak, altıgen ve kare gibi şekillere sahiptir ve çoğunlukla uygulama alanını tanımlayan çubuğun şeklidir. Çelik çubuk uygulamaları ve kullanımları, ihtiyaç duyulan çubuk türlerine dayanmakta ve farklı boyutlarda olabilmektedir.

Düz Çubuklar:

Paslanmaz çelik yassı çubuklar sıcak haddelenmiş olup, büyük kalınlık, yüksek mukavemet ve korozyon direnci içerir. Çeliğin, asansörler, yürüyen merdivenler ve metro istasyonları gibi doğal unsurlara maruz kalmadığı uygulamalarda kullanılır. Paslanmaz çelik yassı çubuk alanların uygulamaları ve kullanımlarından bazıları

  • Süs işleri
  • Pantolon askıları
  • Taban plakaları

Yuvarlak Çubuklar:

Yuvarlak çubuk, işleme endüstrisindeki en önemli oyuncular arasında öne çıkan bir üründür. Paslanmaz çelik yuvarlak çubuklar kolayca aletlere kesilebilir ve işlenebilir. Bu nedenle, makine parçaları ve otomotiv parçaları oluşturmak için yuvarlak çubuklar seçilmiştir. Mükemmel korozyon direnci özelliği nedeniyle, yuvarlak çubukların üretiminde kullanılır.

  • İşleme
  • Bağlantı elemanları
  • Izgaralar
  • İmalat ve inşaat endüstrisinde kullanılır.

Altıgen Çubuklar:

Altıgen çubuk uygulaması daha genel bir amaçtır. Son kullanım alanları inşaat endüstrilerindedir. Ağırlık taşımak için tasarlanmıştır.

Kare Çubuklar:

Kare çubuklar sertlikleri, kuvvetleri ve büyük aşınma dirençleriyle bilinir. Bunlar daha çok endüstriyel ekipman için orta ile büyük boyutlu bileşenler üretmek için kullanılır. Bunlar yine, üretim endüstrisinde geniş uygulama alanına sahip popüler kategorilerden biridir.

  • Makine
  • Bağlantı elemanları
  • Ekipmanları

Armin Paslanmaz olarak, en az değil, kalite kontrol departmanının sertifikalandırması imalat endüstrisindeki rolünün belirlenmesinde kritik bir rol oynamaktadır. Kompozisyon analizi, iç hata testleri ve Ultrasonik testler, yüzey, çekme dayanımı, diğer mekanik ve kimyasal özellik testleri, sadece çubukların değerini kanıtlama açısından değil, aynı zamanda amaçlanan son kullanım için uygunluklarını arttırmak için de sürekli olarak gerçekleştirilmektedir.