Sertifika

ISO 9001:2008

#Türkiye’nin

1 Numaralı Tedarikçisi

Endüstriyel Çözümlerin

Lider Sağlayıcısı

  • Akçaburgaz,3028 Sk. N:1/13,Esenyurt/İstanbul
  • 2128018567

Sertifika

ISO 9001:2008

#Türkiye’nin

1 Numaralı Tedarikçisi

Endüstriyel Çözümlerin

Lider Sağlayıcısı

Kurumsal

Güzel bir fikirle yola çıktık.

Paslanmaz çelik sanayisine yeni bir soluk getirmek için kurulmuş olan firmamız uluslararası standartlara uygun paslanmaz çelik ürünleri müşterilerine sunmak için faaliyetlerine İstanbul’da başlamıştır.

Armin Paslanmaz Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. AISI 304, 309, 310, 316, 321, 430 Kalitelerde Paslanmaz, Boru, Profil, Sac Çubuk, Dirsek, Yaka, Nipel, Manşon konularında her türlü ölçü ve ebatlardaki ürünleri zengin stoklarında bulundurarak müşteri gereksinimlerini tam zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirebilmek gayesiyle kaliteli ürün ve hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Kadrosunda sektör tecrübesi bulunan genç ve dinamik ekibiyle Türk sanayi ve endüstrisine hizmet vermektedir. Fiyatta rekabetçi yapısı ile birinci sınıf kaliteli paslanmaz çelik uluslararası normlara uygun ürünleri sağlayarak ülkemize katma değer sağlamaktadır.

Paslanmaz çelik dikişsiz (çekme), dikişli boru ürünler ile sac, çubuk, lama, dirsek, fittings gibi paslanmaz çelik ürünlerini müşterilerine tam zamanında kusursuz olarak en uygun fiyatlarla sunmaya çalışmaktadır.  Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan firmamızda her zaman siz değerli müşterilerimizle uzun dönemli sürdürülebilir ortaklıklar gerçekleştirme gayesindedir.

Armin Paslanmaz olarak özel projelerinizde de siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan memnuniyet duymaktayız.

Tüm tutkumuz yaptığımız işte. Paslanmaz Çelik alanında geniş ürün yelpazemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz

Operasyon Ekibi

Yavuz KORAL

Genel Müdür
Şirketimizin Yöneticisi ve Genel Müdürü

Cemal DEMİR

Satış Yöneticisi
Satış sorumlusu ve portföy yöneticisi

Asgar ABDOLKANY

Operasyon Direktörü
Tüm operasyonel süreçler, lojistik süreçlerden sorumlu

Sergül ŞİMŞEK

Satış Temsilcisi
Satış operasyonları sorumlusu 
Top